← Vissza a főoldalra

A MUNKA ITT KEZDŐDIK

2026. 06. 24. 13:10 | Liam Escobar

A MUNKA ITT KEZDŐDIK



Tisztelt Észak See City-i Lakosok!

Ez a kép a See City címere előtt készült és nem véletlenül. Bármilyen hangos lett az elmúlt hetek kampánya, a munka nem a kommentszekcióban dől el, hanem itt, a város szolgálatában.

Az elmúlt időszakban sok vád és sok kiabálás repkedett. Én végig ugyanazt csináltam: számokat tettem az asztalra, kérdésekre válaszoltam és konkrét javaslatokkal álltam elő. Mert egy képviselő nem attól lesz hiteles, hogy kit kiabál túl, hanem attól, hogy mit tesz le.

Amit képviselek és amin számon kérhetnek: átláthatóságot, ahol minden forintnak neve van, egészséget, hiszen elindítottam az ingyenes TB-t a körzet lakóinak, a közterületi defibrillátorokért dolgozom és elérhetőséget, mert nálam bárki jelezheti a gondját és választ is kap rá.

Július 20. és 24. között önök döntenek. Én készen állok. Nem ígérgetni jöttem, hanem dolgozni.

━━━━━━━━━━ ◆ ━━━━━━━━━━

Liam Escobar
független képviselőjelölt · Tiszta kéz · tiszta számok.